NOS Araba Yarışı

Played 1289 times.

100% (4/4)
Description:
Rally Point 3, XForm Games tarafından oluşturulan bir 3D yarış oyunudur. İlk etapta zamana karşı yarışın, daha sonra hızla rakiplerinizi geride bırakın! Yarışları kazanarak oyun boyunca her görevi açın ve yenin. ForceZ, Vulcan ve Bison gibi başlangıç arabalarıyla başlayacaksınız. İlk üç yarışı bitirdiğinizde, kalan yarışlar için daha iyi arabaların kilidini açabilirsiniz. Gerektikçe NOS kullanın fakat virajlarda fazla hız nedeniyle yoldan çıkmamaya dikkat edin. Ayrıca fazla nos kullanımı sonucu motorunuzu aşırı ısıtmamaya dikkat edin, aksi takdirde patlar ve yarışı kaybedersiniz. NOS Ralli ustası olmaya hazır mısın? O zaman üzerine Starta bas ve kanıtla!

Instructions:
PC'de: Kontrol, yön tuşları kullanılarak gerçekleştirilir. NOS için Space "boşluk" tuşunu kullanın. Rally Point 3'ün amacı yarışı kazanmaktır.


Categories:

Yarış

SIMILAR GAMES

En eğlenceli Araba Oyunları, Araba Yarışı, Motor Oyunları vb. oyunlar içeren sitemiz, sürekli güncellenen arabaoyunlari.org ile hizmetinizde olmaya devam edecektir. Araba Oyunları, sitemizdeki oyunlar özenle seçerek sizlere sunmaktayız Keyifli Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...